W dzikszych czasach wybór zabawek jest bardzo dużym, mimo to nie wystarczy kupić maluchowi pierwszą lepszą zabawkę, bo zazwyczaj nasze pociechy mają bardzo określony gust i dobrze wiedzą, czego chcą w danym momencie. Dobrym rozwiązaniem będzie po prostu zapytać o to, o jakie zabawce marzy w danej chwili, a to dość szybko się zmienia.

Lalka Barbie

Niekwestionowaną królową zabawek jest lalka Barbie, która jest znana od wielu lat. Dziewczynki bardzo chętnie wybierają takie zabawki i chętnie wykorzystują lalki podczas zabawy w dom. Oczywiście nie warto wybierać najtańszej lalki z bazaru, lepiej zainwestować w zabawkę od renomowanej, znanej firmy, tylko wtedy można mieć pewność, że jest bezpieczna dla naszego maluszka.

Psi Patrol i Strażak Sam

Lalki Barbie przeważnie wybierają dziewczyny, natomiast chłopców fascynuje przeważne psi patrol zabawki, ten motyw pojawia się bardzo często i trudno się temu dziwić. Ta bajka dla dzieci cieszy się dużym zainteresowaniem, jest ciekawa, dlatego tak wiele chłopców prosi i samochody z psiego patrolu oraz inne gadżety z tym motywem. Kolejną bajką, która ma duży wpływ na najmłodszych jest strażak sam zabawki, W tym wypadku również wybór jest duży, dostępne są pojazdy, postacie z bajki, a także puzzle, a nawet gry. Pamiętajmy, żeby zabawki dopasować do aktualnych upodobań małego człowieka.